AKTUALITY

Podívejte se, co je u nás nového
Podlahy Adámek, PF 2022
PF 2022

1.12.2021

Vážení zákazníci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků plné radosti a veselí. Rádi bychom Vám také poděkovali za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nadcházejícího roku 2022 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a pohody.

NAVÝŠENÍ CEN

7.11.2021

Vzhledem k tomu, že si již dlouhou dobu držíme stále nízké ceny, bohužel od příštího roku už ani nás nemine navýšení cen, které bude aktuální od 1.1.2022. Nyní proto máte jedinečnou příležitost nechat si zrenovovat či položit podlahu za stávající ceny. Stačí Vám pouze uhradit zálohu za materiál v letošním roce a my Vám budeme držet aktuální cenu za práci i v roce 2022.

Podlahy Adámek, realizované projekty, pokládka vinylových podlah
Společnost Podlahy Adámek představuje novou sekci Vzorníky podlahové krytiny
NOVÉ VZORNÍKY

22.4.2021

Potřebujete si vybrat koberec, PVC, vinyl nebo lišty? S našimi vzorníky s více než 400 dekory to bude hračka! Máme pro Vás k dispozici nové vzorníky koberců, PVC a vinylových podlah vč. lišt.

Vzorníky Vám dovezeme na vyžádání až domů v rámci předem domluveného zaměření.
Ale to není všechno! Můžete se těšit, že vzorky podlahových krytin brzy najdete k nahlédnutí i na našem webu v sekci VZORNÍKY.

Jednotlivé vzorky budeme postupně doplňovat, tak nás nezapomeňte pravidelně sledovat.

COVID-19

1.3.2021

I v této nelehké době spojené se situací COVID-19 nadále fungujeme a jsme Vám plně k dispozici. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Podlahy Adámek, realizované projekty, pokládka vinylových podlah
slide-1.jpg
NOVÝ WEB

30.1.2021

S novým rokem 2021 jsme pro Vás spustili nový web, na kterém naleznete veškeré potřebné informace o naší společnosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Jsme tady pro Vás.