AKTUALITY

Podívejte se, co je u nás nového
podlahy_adamek_rozhovor_pro_karvinsky_denik_cerven_2022_2
ROZHOVOR PRO www.karvinsky.denik.cz

14.6.2022

Přečetli jste si již rozhovor s majitelem firmy Podlahy Adámek v KARVINSKÉM A HAVÍŘOVSKÉM deníku extra? Pokud jste to nestihli nebo se k Vám červnové vydání DENÍKU nedostalo, neváhejte a přečtěte si rozhovor na webu Karvinského deníku v sekci Podnikání.

NYNÍ UŽ NÁS NEPŘEHLÉDNETE

7.6.2022

Líbí se Vám náš nový vzhled? Ode dneška nás na cestách již nepřehlédnete.

podlahy_adamek_aktuality_potisk_na_auto
Podlahy Adámek - Rozhovor pro Karvinský a havířovský deník
ROZHOVOR PRO KARVINSKÝ A HAVÍŘOVSKÝ DENÍK EXTRA

4.6.2022

Zajímá Vás více o naší firmě? Pokud ano, nepřehlédněte rozhovor s majitelem firmy Podlahy Adámek v KARVINSKÉM A HAVÍŘOVSKÉM deníku extra. Ve schránkách jej najdete 4.6.2022.

VZORNÍKY PODLAHOVÝCH KRYTIN

18.5.2022

Aby výběr podlahové krytiny byl pro Vás co nejjednodušší, máme k dispozici nové vzorníky koberců, PVC a vinylových podlah vč. lišt. Vzorníky zahrnují více než 700 nejrůznějších dekorů, takže je z čeho vybírat!

Jednotlivé vzorky podlahových krytin naleznete k nahlédnutí v sekci VZORNÍKY. Krom toho Vám vzorky dovezeme na vyžádání až domů v rámci předem domluveného zaměření.

Pokud Vás zajímá dostupnost či cena, neváhejte nás kontaktovat.

Lepeny_vinyl
Podlahy Adámek, aktuality - reklama
PODLAHY ADÁMEK

1.5.2022

Potřebujete zrenovovat podklad, položit novou podlahu nebo pomoci s výběrem podlahové krytiny? Neváhejte a obraťte se na nás! Jsme připraveni Vám pomoci každý pracovní den. Kontaktní údaje nyní naleznete také na reklamních bannerech. Budeme se na Vás těšit.

PODPORUJEME MLÁDEŽ

10.4.2022

Jako podlaháři se denně potýkáme s fyzicky náročnou prací. A právě proto jsme si vědomi, jak moc je důležité, aby se člověk udržoval v kondici. Proto jsme se v letošním roce rozhodli finančně podpořit mladé fotbalisty z FK Slovan Záblatí. Podpořte je s námi a přijďte se podívat na některý z jejich zápasů.

Podlahy Adámek, aktuality - podporujeme FK Slovan Záblatí
Podlahy Adámek, aktuality - školení Mapei
ŠKOLENÍ MAPEI

25.3.2022

Na odvedené práci nám záleží, a proto se snažíme neustále zdokonalovat a rozšiřovat náš sortiment služeb. A protože chceme, aby naše práce byla opravdu kvalitní, školíme se u těch nejlepších.

GM LOŽNICE KARVINÁ

15.2.2022

Náplní naší práce je pokládka podlahové krytiny nejen u Vás doma, ale také v nejrůznějších komerčních prostorech, jako například v prodejně GM Ložnice Karviná. Více fotografií najdete v naší sekci Zajímavé projekty.

Pokládka kobercových čtverců a čisticí zóny v prodejně GM Ložnice v Karviné
Podlahy Adámek, PF 2022
PF 2022

1.1.2022

Vážení zákazníci, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků plné radosti a veselí. Rádi bychom Vám také poděkovali za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nadcházejícího roku 2022 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a pohody.